Pořádáte vernisáž, tiskovou konferenci či dopolední slavnostní setkání? Pak je vhodné pohoštění formou koktejlu. Je to nejjednodušší a ekonomicky méně náročný catering, který hostům zpříjemní čas strávený na akci. Koktejl trvá obvykle dvě, tři hodiny. Při koktejlu personál podává nápoje, kanapé neboli jednohubky či malé obložené chlebíčky, chuťovky a minideserty přímo z plat a hosté je konzumují většinou ve stoje. Výjimkou jsou tiskové konference, při kterých účastníci kvůli svému profesnímu vybavení většinou sedí. Koktejl je svačina, sortiment obložených chlebíčků a chuťovek je zúžený, jen nabídka nápojů je širší. Výběr občerstvení na koktejl je takový, že není nutné používat příbory či talíře. Nabídka občerstvení je jednorázová, sortiment se většinou nedoplňuje. Koktejl se nezaměřuje na gastronomický zážitek, ale na společenskou aktivitu.

  • BARMANSKÁ SHOW Ke koktejlu nabízíme barmanskou show, která je příjemným zpestřením této události. Profesionálové předvádějí, jak se míchají drinky. Hosté je mohou ochutnávat a něčemu se přiučit. Může být i samostatnou akcí u jiné příležitosti.
  • FINGER FOOD SHOW Profesionální kuchař Vám ukáže, jak se připravují drobné pokrmy. Hosté akci v detailu vidí. Vidí jaké ingredience se dávají dohromady i správné technologické postupy. Tato show je oblíbená u různých VIP akcí.